Gisteren was ik in het Westfries Museum in Hoorn. Ik had gelezen dat daar een fototentoonstelling was van de Indonesische flora en ik zag één foto, zo prachtg, dat ik er wel heen MOEST. En was de rest ook zo mooi, was het de moeite?
Ja, het was nog veel mooier dan ik mij had kunnen voorstellen. De fotograaf Dennis A-Tjak is al heel lang bezig met dit project,
Hij heeft veel foto’s gemaakt in de Hortus In Leiden en in die van Amsterdam, maar ook is hij naar Indonesië gereisd. Daar fotografeerde hij in de Hortus op Java, de oudste en meest vooraanstaande van het land en op Bali. Wat mij het meeste boeide, is dat hij niet alleen prachtige realistische bloemen en planten laat zien, maar ook vrije verwerkingen daarvan. Ik keek mijn ogen uit. Als u eens iets echt prachtigs zou willen zien, ga dan naar Hoorn en verlustig u aan deze tropische schoonheid.
In één woord prachtig!!!!
Ja hè? En in het echt is het nog véél prachtiger!!!
Schitterend. Je denkt er de fijnste geuren bij.
Prachtig! Er heen gaan lukt mij toch niet maar zo heb ik toch een fractie gezien 😁
Ja, dat kan soms even mooi zijn, lekker genieten van al de pracht en praal in een mooie omgeving.
Het zal zeker en vast de moeite geweest zijn;
jammer dat het zo ver is, tot wanneer loopt deze expositie?
Tot en met 20 januari, Fialas. Dus het duurt nog even.